Arkadiusz “Arkadio” Zbiozień
- Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.
Arkadio zajął się profesjonalnie muzyką w momencie swojego nawrócenia, przez co zyskał popularność i rozpoznawalność na rynku muzyki chrześcijańskiej, jednak twórczość artysty porusza tematy znacznie szersze, dotyczące rozwoju człowieka, kierowania się w życiu pasją i talentami, a sam artysta kieruje swoją twórczość na szeroko pojęty rynek muzyczny.
Na drodze swojej kariery współpracował m. in. Na drodze swojej kariery współpracował m. in. z Adamem Sztabą, chórem Sound'n'Grace, Stanisławem Sojką, Łukaszem Golcem, Darkiem Malejonkiem, Natalią Niemen, Krzysztofem Iwaneczko, Agą Damrych, Damianem SyjonFam, Anatomem, Bosskim Romanem (Drużyna Mistrzów), czy Wigorem (MOR W.A.). Jest także pomysłodawcą idei “Rób to co kochasz”. To ogólnopolski projekt, który ma na celu promowanie życia w zgodzie ze swoimi unikalnymi talentami i pasjami. Zachęca do realizacji marzeń poprzez rozwijanie swoich silnych stron i doskonalenie talentów. Akcję popierają m.in.: Kamil Bednarek (muzyk, wokalista), CeZik (muzyk, vloger), Alek Beta (mistrz Polski judo), (Bogdan Krzak - profilaktyk młodzieży), Dominika Staniewicz (doradca zawodowy). Pan Arkadiusz będzie rozliczał się w ramach swojej działalności gospodarczej wystawiając faktury na podstawie umowy o współpracę.
Marcin “DJ Dugi” Freisler
Marcin jest odpowiedzialny za przygotowanie i wykonanie muzyki podczas utworów muzycznych, improwizacji hip-hopowej (freestyle'u) a także jako tła muzycznego dla prowadzącego spotkanie wraz z wyświetlaniem zdjęć i filmów podkreślających przekazywane przez prowadzącego treści. Każde spotkanie profilaktyczne jest niepowtarzalne z uwagi na integrację z publicznością, oraz charakter autentycznej opowieści prowadzonej przez Akradio (Spotkanie nie jest odtwarzaniem wytrenowanych kwestii, ale opowiadaniem ich w sposób naturalny i przez to bardziej autentyczny). W świetle tej niepowtarzalności rola Marcina reagującego na sytuację i dostosowującego obraz i dźwięk jest niezwykle ważna. Marcin swoją przygodę z dj'ką zaczął dopiero w wieku 25 lat. Udało mu się jednak do sytuacji kiedy dzisiaj utrzymuje się z muzyki. Gra koncerty, imprezy klubowe, m.in. w jednym z najbardziej uznanych klubów w Polsce (Frantic Krk), prowadzi wspólnie z Arkadio spotkania "rób to co kochasz", organizuje warsztaty dj'skie. Co prawda dj'em został stosunkowo późno, ale z muzyka do czynienia miał już od najmłodszych lat. Jak sam twierdzi, był jedną osobą w swoim środowisku która miała pasję ciągłego poszukiwania nowych artystów i poznawania ich twórczości. Nasuwa się pytanie, jak to możliwe, że ktoś tak pasjonujący się muzyką dopiero w wieku 25 lat postanawia coś z tym zrobić zawodowo. Właśnie o tym najbardziej lubi rozmawiać z młodzieżą. Jak sam wspomina, do 25 roku życia prowadził bezmyślne, bezrefleksyjne życie, które doprowadziło do poważnych zawirowań, a w konsekwencji do miejsca w którym musiał zacząć budowanie swojej pozycji zawodowej i innych sfer życia od początku. Przeżył głębokie nawrócenie. Teraz jest szczęśliwym mężem, ojcem i świadomie rozwija swoje pasje i talenty. Swoimi trudnymi doświadczeniami i błędami dzieli się z młodzieżą przestrzegając przed popełnianiem podobnych błędów. Zachęca młodych by odkrywali swoje pasje i talenty. Sam na co dzień żyje z tego co kocha robić, co sprawia że jego zachęta do podjęcia życia pasją w polskich realiach jest niezwykle autentyczna. Zaczął jak na standardy branży muzycznej bardzo późno, a mimo to udało mu się wypracować pozycję między najlepszymi dj'ami w Polsce. Historię jego życia szeroko poruszającą kwestie pasji i talentów można sprowadzić do przesłania: Im wcześniej zaczniesz swoją przygodę tym lepiej, ale pamiętaj, że dzisiaj nie jest za późno